Guild Wars 2: drugi rozdział The Icebrood Saga - Champions już za niecały tydzień

ArenaNet oficjalnie zapowiedziało datę premiery drugiego rozdziału Champions - wielkiego finału Guild Wars 2: The Icebrood Saga - który nosi tytuł Power. Nie mogło się również obyć bez nowego trailera!

Nowy rozdział stanowi oczywiście kontynuację dotychczasowych epizodów Żyjącego Świata Guild Wars 2. Tytułem wstępu:

 

Zdesperowane wołanie o pomoc z fortecy Ebonhawke potwierdza, że zagrożenie wyewoluowanym niszczycielem jest coraz większe. Niełatwy sojusz z Jormagiem oraz ich czempionem, Rylandem Steelcatcherem, zapewnił wam przewagę - przynajmniej na razie. Jednakże dopóki nie poznacie wszystkich kart lodowego smoka, nie jesteście w stanie wyliczyć ceny, jaką trzeba będzie zapłacić.

Drugi epizod, Power, trafi na serwery Guild Wars 2 już 19 stycznia, a wraz z nim nowe wydarzenie z cyklu global faction mobilization. Miesiąc później, a dokładnie 16 lutego, rozpocznie się jeszcze jeden taki event.

To bynajmniej nie koniec. Rozdział trzeci, Balance, w dniu wydania również zaoferuje graczom możliwość uczestnictwa w global faction mobilization. Stawka będzie rosnąć w kolejnych tygodniach, w których odbędą się trzy kolejne tego typu wydarzenia. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie Balance trafi na serwery gry. Można przypuszczać, że stanie się to na przełomie marca i kwietnia, bowiem czwarty i ostatni epizod The Icebrood Saga wedle najnowszych doniesień ArenaNet powinien zostać udostępniony pod koniec kwietnia.


Mrozie


Opublikowano: