BlizzConline 2021 już 19-20 lutego!

BlizzConline 2021 zbliża się wielkimi krokami. Globalne wydarzenie gromadzące fanów gier Blizzarda po raz pierwszy odbędzie się całkowicie online. Czego się po nim spodziewać?

BlizzConline to w pełni darmowe, wirtualne święto społeczności i wielka prezentacja wszystkiego, co związane z twórczością Blizzarda. Jest to też wyjątkowa okazja dla graczy z całego globu na spotkanie się w sieci, gdy okoliczności nie pozwalają zebrać się w świecie realnym. Przez dwa dni, na 6 kanałach programowych, twórcy z Blizzarda będą dzielić się ze światem najnowszymi wiadomościami z gier, a cosplayerzy, artyści i samozwańcze murloki będą prezentować swoje talenty podczas konkursów społecznościowych. Ponadto, ponieważ Blizzard obchodzi w lutym 30 urodziny, gracze na całym świecie będą mieli okazję uczcić trzy dekady wspólnego odkrywania epickich gier i wszechświatów oraz wypatrywać z nadzieją tego, co przyszłość przyniesie im i ich znajomym, kompanom z gildii oraz sojusznikom.

 

Nie mogliśmy pozbawić naszej społeczności ducha BlizzConu. Dlatego zorganizowaliśmy ten wirtualny konwent. Chcemy, abyście zebrali się z przyjaciółmi z całego świata i świętowali więzi i przeżycia, które zawdzięczamy grom – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. Jesteśmy też podekscytowani, że podzielimy się kilkoma informacjami na temat tego, nad czym pracowały zespoły twórców. I choć nie będzie to typowy BlizzCon, to format online daje nam wyjątkową okazję, aby spróbować czegoś nowego i stworzyć wyjątkowy show dla społeczności zasiadającej w domach.

Dzień 1 BlizzConline rozpocznie się w piątek 19 lutego o godz. 23:00 czasu polskiego od segmentu otwierającego, w którym po raz pierwszy zobaczymy najnowszą zawartość do gier "Zamieci". Przez kolejne 3 godziny gracze będą mogli wybierać spośród 6 różnych kanałów tematycznych poświęconych rozmaitym produkcjom.

Dzień 2 rozpocznie się w sobotę 20 lutego o godz. 21:00 czasu polskiego i ponownie umożliwi wybór jednego z wielu kanałów. Przez cały dzień deweloperzy będą odpowiadać na pytania graczy podczas specjalnych sesji i prezentować globalną społeczność Blizzarda, w tym zwycięzców konkursów społecznościowych i ich niezwykłe prace.

Gracze, którzy przegapią transmisję na żywo, będą mogli obejrzeć całą relację potem (również za darmo) w archiwum wideo BlizzConline. Szczegółowy harmonogram wydarzeń i segmentów zostanie ogłoszony w tygodniach poprzedzających imprezę.

Uzupełnieniem obchodów rocznicy, które będą miały miejsce podczas BlizzConline, jest dostępny już w sprzedaży szereg pamiątkowych gadżetów cyfrowych, dzięki którym grający będą mogli uczcić to wydarzenie w swoich ulubionych grach Blizzarda w czasie trwania imprezy, a nawet później. W Sklepie Blizzarda na Battle.net można już kupić jedną z trzech Kolekcji Jubileuszowych:

  • Pakiet Niezbędny (19,99 EUR): Dołącz do zabawy i zdobądź zwierzaka Księżycowe pisklę Otchłani (Moon-Touched Netherwhelp) w World of Warcraft®; wierzchowca OSV-03 Łotr dla Smugi z bohaterką Smugą w Heroes of the Storm®; graffiti i portret gracza w Overwatch® (dostępne już wkrótce); portrety z okazji 30 rocznicy Blizzarda w StarCraft® (dostępne już wkrótce) oraz zwierzaka i portret w Diablo® III (tylko na PC; dostępne już wkrótce). Otrzymasz również 10 pakietów kart z rozszerzenia Obłędny Festyn Lunomroku™ w Hearthstone®; 5 skrzynek z łupami w Overwatch oraz kod na 15% rabatu na jedno zamówienie w sklepie Blizzard Gear Store (obowiązują ograniczenia).
  • Pakiet Heroiczny (39,99 EUR): Ulepsz, a otrzymasz dodatkowo potężnego wierzchowca Śnieżyca (Snowstorm) w World of Warcraft; legendarną skórkę Raynhardt w Overwatch (dostępna już wkrótce); losową kartę legendarną z Obłędnego Festynu Lunomroku w Hearthstone oraz ozdobne skrzydła w Diablo III (tylko na PC; dostępne już wkrótce).†
  • Pakiet Epicki (59,99 EUR): Sięgnij po złoto, a oprócz zawartości Pakietu Heroicznego otrzymasz także 5 złotych pakietów kart z Obłędnego Festynu Lunomroku (każdy zawiera wyłącznie złote karty); 3 złote skrzynki z łupami w Overwatch (w każdej gwarantowany element legendarny), 30 dni czasu gry w World of Warcraft i kompletny zestaw elementów do transmogryfikacji w Diablo III (tylko na PC; dostępne już wkrótce).

Wybrane treści z BlizzConline będą dostępne w 12 językach za pośrednictwem transmisji na żywo lub wideo na żądanie, w tym w języku angielskim z napisami w językach: arabskim, brazylijskim (Portugalia), chińskim (uproszczonym i tradycyjnym), francuskim, hiszpańskim (Europa i Ameryka Łacińska), japońskim, koreańskim, niemieckim i rosyjskim.

Więcej informacji o BlizzConline znaleźć można na stronie www.blizzcon.com.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.