Znamy pełny harmonogram BlizzConline!

Jak już powszechnie wiadomo, najbliższy BlizzCon przyjmie formę wydarzenia online pod nazwą BlizzConline. Od teraz znamy również pełny harmonogram imprezy!

Najnowsza odsłona konwentu organizowanego przez Blizzard odbędzie się w dniach 19-20 lutego. Widzowie mogą zaplanować własną podróż po BlizzConline z pomocą 6 tematycznych kanałach transmisji na żywo. Aż 5 spośród nich poświęconych jest World of Warcraft, Hearthstone, Diablo, Overwatch oraz – zbiorczo – grom strategicznym, czyli StarCraft, Warcraft III: Reforged i Heroes of the Storm. Warto zajrzeć również na główny kanał Blizzarda, na którym będą prezentowane wybrane panele dyskusyjne z pozostałych kanałów. Ponadto poszczególne segmenty konwentu zostaną po emisji zapisane w formie wideo na żądanie – do obejrzenia dla wszystkich, którzy przegapili najbardziej ciekawiące ich programy.

Warto podkreślić, że wszystkie transmisje będą dostępne zupełnie za darmo! Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby już teraz zapoznać się z pełnym harmonogramem BlizzConline i zaplanować sobie najbliższy weekend!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.