Baldur's Gate III: drugi Panel from Hell oraz Patch 4 już niebawem!

Od kilku miesięcy Larian Studios pracuje nad kolejną łatką do wczesnej wersji Baldur's Gate III. Nowa aktualizacja, jak również kolejne plany belgijskiego producenta gier, zostaną ujawnione podczas nadchodzącego wydarzenia Panel from Hell 2.

Podobnie jak w ubiegłym roku będzie ono obfitowałow informacje na temat obecnych oraz przyszłych prac nad Baldur's Gate III. Można zatem spodziewać się obszernej prezentacji najnowszej wersji gry oraz omówienia zmian wprowadzanych przez Patch 4. Ponadto Larian zamierza poruszyć takie tematy jak ulepszone cinematiki, Tieflingi, zaklęcia i... krowy.

Belgowie od razu zapowiedzieli również, że nowa aktualizacja wczesnej wersji Baldur's Gate III zmienia tak wiele, że stare sejwy przestaną być kompatybilne z bieżącą odsłoną gry. Oczywiście każdy, kto chciałby kontynuować swoją przygodę bez nowego patcha, będzie miał taką możliwość, jednak zostanie zmuszony do "przeklikania się" na inną gałąź produkcyjną BGIII.

Kiedy zatem spodziewać się czwartego Patcha? Tego Larian Studios na razie nie ujawniło. Zapewne ta, jak również inne informacje o grze, zostaną przedstawione podczas wspomnianego Panel from Hell 2, który odbędzie się już 17 lutego na oficjalnych kanałach społecznościowych studia. Początek o godz. 19:00 czasu polskiego.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.