Nowa aktualizacja Iron Harvest wprowadza mnóstwo usprawnień rozgrywki

Przed kilkoma dniami Iron Harvest doczekało się dużej aktualizacji. W tym miesiącu King Art Games postanowiło skupić się na usprawnianiu rozgrywki i najnowszy patch świetnie to odzwierciedla.

Przede wszystkim najnowsza łatka znacząco poprawia responsywność żołnierzy na wydawane rozkazy, na co narzekało wielu graczy - szczególnie tych bijących się w trybie wieloosobowym. Ponadto aktualizacja wprowadza mnóstwo drobnych, lecz ważnych usprawnień rozgrywki, a także duży rebalans wszystkich frakcji. Wisienką na torcie jest start trzeciego Sezonu rankingowego, który ruszył właśnie dziś.

Jeśli interesują was szczegółowe zmiany, jakie wprowadziła do Iron Harvest najnowsza aktualizacja, zajrzyjcie na oficjalny blog gry. A warto przypomnieć, że jeszcze w tym miesiącu żołnierzy Polanii, Saksonii i Rusvietu czeka jeszcze jeden duży patch, który pozwoli m.in. przywracać do walki pokonanych bohaterów!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.