Crossout: do akcji dołącza frakcja rodem ze świata cyberpunku

Ostatnimi czasy nurt cyberpunku dociera w nawet najbardziej nieoczekiwane miejsca. Teraz dotrał równiez na post-apokaliptyczne pustkowia gry Crossout, co stało się za sprawą aktualizacji zatytułowanej Syndicate.

Ów Syndykat to zupełnie nowa frakcja, za sprawą której gracze zyskują dostęp do nowych zadań, jeszcze większej ilości części samochodowych oraz mapy PvP East quarter.

 

Tuż przed apokalipsą przywódcy Syndicate pracowali w oddziale panazjatyckiej korporacji Neon Dragon, specjalizującej się w produkcji implantów i protez oraz technologii opartych na sztucznej inteligencji. Obecnie Syndicate jest zamkniętym społeczeństwem o ścisłej hierarchii, którego członkowie korzystają z augmentacji, inteligentnych broni i zaawansowanych urządzeń do magazynowania energii.

Nowe części samochodowe oferują wiele ciekawych funkcji rozgrywki. Na przykład, epicka kabina „Jannabi” gromadzi energię, która jest generowana podczas driftowania opancerzonym pojazdem. Przekierowuje ona nadmiar energii do broni, poważnie zwiększając jej obrażenia. Legendarna kabina „Yokozuna” wystrzeliwuje drona pomocniczego, który zwiększa siłę sojuszniczych pojazdów. Broń kontaktowa „Tempura” przebija się przez części pojazdów przeciwnika, autonomiczny dron „Yaoguai” ostrzeliwuje znaczną część mapy, a system śledzenia „Enlightenment” niweczy wszystkie wysiłki wroga, by uniknąć walki. Z kolei nowe, podwozie „Omni” pozwala graczom budować pojazdy, które mogą poruszać się w dowolnym kierunku.

„East quarter" jest pierwszą mapą w Crossoutcie w stylu Syndicate. Nowa frakcja założyła bazę w slumsach megapolis, przywróciła elektryczność i zainstalowała neony oraz ekrany informacyjne na wieżowcach. Przez środek lokacji przebiega wyschnięty kanał, do którego mogą zjeżdżać pojazdy do walki w zwarciu, by zaskoczyć przeciwników i wywołać panikę w szeregach.

Aby uzyskać dostęp do technologii Syndicate, gracze muszą wykonywać zadania frakcji z nowego sezonu Battle Pass. Samo wydarzenie Syndicate będzie dostępne do 30 kwietnia.

Szczegółowe informacje o najnowszej aktualizacji Crossouta oraz rozpoczętym właśnie wydarzeniu znajdziecie na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.