Format klasyczny od dziś dostępny w Hearthstone!

Swoisty "powrót do przeszłości" z WoW Classic okazał się takim sukcesem, że Blizzard pójść za ciosem. Od dziś nutkę nostalgii mogą poczuć również gracze Hearthstone'a, bowiem do gry trafił właśnie "format klasyczny".

Co to oznacza? Otóż dziś wszystkie odpowiednie karty z Sali Sław oraz zestawów podstawowego i klasycznego zostaną zdublowane i będą dostępne do tworzenia talii we wspomnianym formacie klasycznym – tak jak w wersji z czerwca 2014 r. Wszelkie zmiany balansu wprowadzone powyżej tej wersji zostały wycofane!

W dużym skrócie:

  • Pakiety klasyczne będą teraz zapewniały karty zarówno do kolekcji gracza w formacie klasycznym, jak i do zestawu historycznego w Dziczy.
  • Odblokowanie Dziczy zapewni również dostęp do formatu klasycznego.
  • W formacie klasycznym system nagród i rang oraz sezony będą działać tak samo, jak w Standardzie i Dziczy. Co więcej, gracze będą mieć osobną pulę wskaźników rankingowych.
  • Już od dziś możesz rzucać wyzwania znajomym w formacie klasycznym!
  • Gry rozgrywane w formacie klasycznym będą zaliczane na poczet odpowiednich osiągnięć.
  • Wraz z premierą formatu klasycznego w Hearthstone liczba miejsc na talie wzrośnie z 18 do 27!
  • Karty, które zostały dodane do zestawu klasycznego na późniejszych etapach historii Hearthstone'a, nie będą dostępne w formacie klasycznym ani nie będą pojawiać się w pakietach klasycznych. Będzie je jednak można wytworzyć w ramach zestawu historycznego w Dziczy.
 

Więcej informacji na temat premiery formatu klasycznego w Hearthstone znajdziecie na oficjalnym blogu gry.

Jak zapatrujecie się na tę nowinkę?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.