Zahartowani przez Pustkowia, najnowszy dodatek do Hearthstone'a, już dostępny!

Gotowi na powrót na Pustkowia? Oby tak, ponieważ najnowszy dodatek do Hearthstone'a, który nosi tytuł Zahartowani przez Pustkowia, jest od dziś dostępny!

Rozszerzenie wprowadza do gry 135 świeżych kart, nowe słowo kluczowe: Obłęd, stronników – legendarnych najemników, zaklęcia z rangą i wiele innych nowości! W tych rozległych, spalonych słońcem krainach czai się niebezpieczeństwo i... czekają wielkie przygody! 

 

Nowe słowo kluczowe: Obłęd

Wraz z rozszerzeniem do gry trafia nowe słowo kluczowe: Obłęd. Jest to potężny, jednorazowy efekt aktywowany w przypadku, gdy stronnik przeżyje pierwsze otrzymane obrażenia.  

Nowa mechanika: szkoły zaklęć

Jest to nowość, która na trwałe zadomowi się w grze. Zaklęcia w Standardzie i Dziczy będą mogły mieć przypisaną jedną z 7 szkół zaklęć: Moc tajemną, Ogień, Lód, Świętość, Naturę, Cień i Spaczenie.  

Legendarni najemnicy

Wraz z premierą Zahartowanych przez Pustkowia w grze pojawi się 10 wyjątkowych stronników – legendarnych najemników, reprezentujących poszczególne klasy Hearthstone. W trakcie Roku Gryfa będziecie mieli okazję poznać lepiej ich historie dzięki rozwijanej przez cały rok opowieści.

Warto przypomnieć, że premiera dodatku oznacza również ważne zmiany w zestawie bazowym oraz rotacji zestawów. W związku z tą ostatnią wszystkie karty z zestawów podstawowego i klasycznego trafiają do Dziczy, zaś ich pierwotne wersje stają się grywalne w nowym formacie klasycznym, którego premiera odbyła się w ubiegłym tygodniu. Miejsce przeniesionych kart zajmuje nowy zestaw bazowy, który będzie aktualizowany co roku. Sam zestaw bazowy to odświeżona, wzmocniona i zrewolucjonizowana wersja dobrze znanych kart z zestawów podstawowego, klasycznego i dzikiego uzupełniona o 31 zupełnie nowych kart.

Szczegółową listę kart dostępnych w dodatku Zahartowani przez Pustkowia znajdziecie na oficjalnej stronie Hearthstone'a.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.