Twórcy Mount & Blade II: Bannerlord podsumowują rok Wczesnego Dostępu

Niewiele ponad rok temu Mount & Blade II: Bannerlord zawitało na Steama w wersji z Wczesnym Dostępem. Prace nad pełną wersją gry miały trwać jeszcze ok. roku, lecz wszystko wskazuje na to, że trochę się wydłużą...

W najnowszym dzienniku deweloperskim producenci z TaleWorlds Entertainment postanowili podsumować ostatnie dwanaście miesięcy. Wyszedł z tego całkiem długi artykuł, który utwierdza w przekonaniu, że prace nad pełną wersją Mount & Blade II: Bannerlord zmierzają we właściwym kierunku. Niemniej deweloperzy zaznaczają, że nie są do końca zadowoleni z obecnego kształtu gry. To oznacza kolejne miesiące aktywnych wysiłków nad ulepszeniem Bannerlorda.

Tak, dobrze przeczytaliście - "miesięcy". Turcy zakładają obecnie, że pełna wersja ich najnowszej produkcji powinna trafić do sprzedaży w czwartym kwartale 2021 r. Zastrzegają jednak, że nie zamierzają wydawać niedokończonego produktu, dlatego jeśli zajdzie taka potrzeba, to data premiery kompletnej wersji Bannerlorda zostanie zwyczajnie przesunięta. Po raz kolejny. Aż do skutku.

 

Cóż, jeśli sytuacja finansowa studia na to pozwala, to trudno winić TaleWorlds Entertainment o chęć oszlifowania gry do perfekcji. Seria Mount & Blade posiada mnóstwo fanów na całym świecie, którzy od wielu lat czekają na pełną wersję Bannerlorda. Kilka dodatkowych miesięcy nie powinno stanowić większej różnicy.

Jeśli chcecie zapoznać się z kompletnym podsumowaniem ostatniego roku prac nad Mount & Blade II: Bannerlord, koniecznie zajrzyjcie pod niniejszy adres.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.