Wczesna wersja Colony Ship już dostępna

Colony Ship, najnowsza produkcja twórców The Age of Decadence, jest już dostępna na Steamie i GOG.com. Na razie w wersji wczesnej, lecz i tak reprezentatywnej dla całości gry.

Naturalnie Colony Ship czerpie garściami z The Age of Decadence, choć bynajmniej nie jest jego reskinem. Podstawową różnicą pomiędzy oboma RPG-ami jest choćby liczebność kontrolowaych postaci. O ile debiutanckie dzieło Iron Tower Studio to typowa gra solo, o tyle Colony Ship pozwoli zebrać całą drużynę śmiałków. Nie bez znaczenia jest również fakt, że akcja nowej gry niezależnego studia ma miejsce na statku kosmicznym, wędrującym w bliżej nieznanym celu... Obszerna, rozgałęziona fabuła z wieloma trudnymi wyborami, konieczność współpracowania z różnymi frakcjami i turowy system walki pozostają z grubsza bez zmian.

 

Wczesna wersja Colony Ship zawiera w sobie kompletny pierwszy rozdział gry oraz wszystkie systemy i mechaniki rozgrywki. W kolejnych miesiącach deweloperzy zamierzają dodawać kolejne rozdziały oraz usprawniać poszczególne elementy gry.  Premiera pełnej wersji taktycznego cRPG-a powinna odbyć się za ok. 18 miesięcy.

W chwili obecnej Colony Ship można nabyć na Steamie lub GOG.com w cenie 80,99 zł. Z biegiem czasu cena gry będzie rosnąć, dlatego jeśli ktoś jest już teraz zdecydowany na zakup, nie powinien zwlekać zbyt długo.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.