Darth Malgus powraca w najnowszej aktualizacji Star Wars: The Old Republic!

Jeśli sądziliście, że Darth Malgus zginął na dobre, to... myliliście się. Sith ponownie odgrywa ważną rolę w wydanej właśnie aktualizacji Star Wars: The Old Republic, która nosi tytuł The Dark Descent.

Główną atrakcją Aktualizacji 6.3 jest nowa misja flashpoint - Secrets of the Enclave. Gracze wybiorą się do Enklawy Jedi na Dantooine w poszukiwaniu Dartha Malgusa. Historia może potoczyć się w diametrialnie inny sposób w zależności od frakcyjnej przynależności postaci. Warto dodać, że graczom pomogą starzy znajomi: Jedi mogą liczyć na wsparcie Aryn Leneer i Arna Peraluna, podczas gdy do Sithów dołączą Darth Rivix i Darth Krovos.

 

Wraz z najnowszą aktualizacją w Star Wars: The Old Republic startuje pierwszy Galaktyczny Sezon. Ten nowy system pozwoli graczom wykonywać codzienne i cotygodniowe Priority Objectives i zdobywać nowe nagrody, włączając w to choćby nowych kompanów, zestawy pancerzy, wierzchowce i wiele wiecej. Więcej na ten temat przeczytacie na oficjalnej stronie SW: TOR.

Nowa aktualizacja ucieszy również graczy preferujacych zmagania z innymi graczami, poniewaz rozpoczyna 14 PvP Season. Dokładna lista nagród do zgarniecia jest dostępna tutaj.

Jak podoba się wam najnowsza aktualizacja?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.