Fallout 76: aktualizacja Gotowe do działania już dostępna

Tuż przed majówką Bethesda wypuściła kolejną dużą aktualizację Fallouta 76, która nosi tytuł Gotowe do działania. Rozpoczyna ona 4 sezon gry z zupełnie nową planszą S.C.O.R.E., której motywem przewodnim jest Pancerny As, a także rozszerza rozgrywkę o szereg długo wyczekiwanych funkcjonalności.

Początek nowego sezonu oznacza 100 rang do zdobycia i mnóstwo wspaniałych nagród do zgarnięcia w trakcie całego sezonu. Starcie pomiędzy Pancernym Asem a Komisarzem Chaosem rozgrywa się na planszy S.C.O.R.E., a gracze mogą odblokować niespotykane wcześniej elementy takie jak manekiny, odznaki kijanki, bezcukrowy nukabimber czy buster udźwigu. Można też wypełnić arsenał nowymi skórkami pancerza wspomaganego i uzbrojenia, zdobyć nowe elementy C.A.M.P. oraz założyć nowe stroje kosmetyczne.

Jeśli chodzi o nowe funkcjonalności, to palmę pierwszeństwa dzierżą zestawy S.P.E.C.J.A.Ł. Umożliwiają one graczom całkowite zresetowanie atrybutów postaci w celu szybkiej i łatwej zmiany jej konfiguracji. Od poziomu 25 gracze mogą tworzyć i zapisywać własne przypisania punktów S.P.E.C.J.A.Ł. i kart profitów, a następnie przełączać się między nimi. 

 

Kolejną z ważnych nowości jest powiększenie liczby dostępnych miejsc na C.A.M.P. Od teraz gracze mogą budować własne bazy w różnych lokalizacjach, o odmiennym budżecie, nazwie, a nawet ikonie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by ustawić jeden C.A.M.P. jako aktywny i z łatwością przełączać się między nimi za pomocą nowego panelu konfiguracji C.A.M.P. lub ikon C.A.M.P. na mapie. 

Wisienką na torcie jest aktualizacja automatów sprzedażowych oraz gablot. Dzięki niej te pierwsze zawierają teraz dużą pulę miejsc, które są wspólne dla każdej instancji we wszystkich C.A.M.P. Gabloty są osobne dla każdego C.A.M.P., co sprawia, że można prezentować różne przedmioty w każdej z nich. 

Więcej informacji o aktualizacji Gotowych do działania znajdzcie na oficjalnym blogu Bethesdy.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.