Bard nowa klasą w Neverwinterze!

Blisko pięć lat minęło od momentu, gdy lista klas w Neverwinterze poszerzyła się o Oathbound Paladina. Wydawałoby się, że Cryptic Studios nie zamierza już nic zmieniać w tej sferze i... oto nadchodzi on: Bard!

Niebawem gracze Neverwintera uzyskają możliwość wcielenia się w wesołego wagabundę o bardzo szerokim wachlarzu możliwości. Nowa profesja wystartuje w grze z dwoma odrębnymi Paragon Path: Songblades, którzy poza śpiewaniem są niezłymi dps-ami, a także Minstrels, których pieśni pełnią supportującą rolę.

 

Więcej szczegółów na temat klasy Barda zostanie ujawnionych bliżej premiery Barda na serwerach Neverwintera, która nastąpi... wkrótce. Oficjalna data dodania tej profesji pozostaje na razie nieznana.

Skoro jednak jesteśmy już przy premierach, to Cryptic Studios ujawniło datę wydania trzeciego i zarazem ostatniego epizodu Neverwinter: Sharandar, który nosi tytuł The Odious Court. Już 8 czerwca gracze wyruszą na bagniste Dark Fey Mire, by zmierzyć się z plugawą magią Velmy Bonegrinder oraz jej sióstr z tytułego "ohydnego dworu". Poszukiwacze przygód będą musieli przywrócić pokój i harmonię do Sharandaru, a na ich drodze staną również olbrzymi ropuchy zwane Grungami i nieprzejednane driady. Nie zabraknie też wspaniałych łupów, więc zdecydowanie jest na co czekać.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.