Hearthstone: miniseria Zawodząca Pieczara oraz nowe rozdziały Księgi najemników i Księgi bohaterów już dostępne!

Na serwerach Hearthstone'a pojawiła się już nowa aktualizacja, a wraz z nią miniseria z Zawodzącą Pieczarą w roli głównej. Najnowszy update zwiastuje również nowe rozdziały Ksiąg najemników i bohaterów.

Dostępna od dziś przygoda zawiera 66 kart, w tym 4 karty legendarne, 1 kartę epicką (x2), 14 kart rzadkich (x2) i 16 kart zwykłych (x2).

  • 35 nowych kart do kolekcji; można je też znaleźć w pakietach kart z rozszerzenia Zahartowani przez Pustkowia.
  • Stronnicy ze Szkołami zaklęć.
  • Przyzywane karty 2/2 z dodatkowymi efektami, np. Trucizną, Prowokacją, Boską tarczą i innymi.
  • 4 nowe karty legendarne – kultowe postaci z Zawodzącej Pieczary.

Cały zestaw można kupić w grze lub sklepie sieciowym za 14,99 EUR lub 2000 szt. złota.

Również dzisiaj debiutuje nowy rozdział Księgi najemników, który pozwoli lepiej poznać Xyrellę. Kolejny epizod, skupiający się na postaci Gufa, zawita do gry 15 czerwca, natomiast 22 czerwca w Księdze bohaterów pojawi się rozdział poświęcony Malfurionowi.

 

KSIĘGA NAJEMNIKÓW: XYRELLA

Gdy świetliste odłamki spadły na całe Azeroth, draenei nazwali to wydarzenie Nocą Spadających Gwiazd. Teraz tajemniczy głos prowadzi Xyrellę przez Pustkowia. Kapłanka poszukuje świecących odłamków, które mogą ocalić życie jej córki. Podejmij misję u boku kapłanki w rozdziale Xyrelli w Księdze najemników, który zadebiutuje już 3 czerwca.

Księga najemników: Xyrella to drugi rozdział darmowej opowieści w odcinkach, której akcja rozgrywać się będzie na przestrzeni całego Roku Gryfa. Za ukończenie historii Xyrelli otrzymasz 1 pakiet kapłana zawierający wyłącznie karty tej klasy ze Standardu.

KSIĘGA NAJEMNIKÓW: GUF

Guf Runiczny Totem zawsze był chętny do pomocy. Czasem jednak pomoc w jego wydaniu kończy się przypadkowym wywołaniem przemarszu drzewców, które prawie zrównują z ziemią Gromowe Urwiska. Teraz Guf chce wszystko naprawić. Droga do odkupienia prowadzi taurena i jego towarzyszy do Zawodzącej Pieczary. Co znajdą w jej mrocznym wnętrzu? Przekonaj się, gdy rozdział Gufa w Księdze najemników zadebiutuje 15 czerwca.

Księga najemników: Guf to trzeci rozdział darmowej opowieści w odcinkach, której akcja rozgrywać się będzie na przestrzeni całego Roku Gryfa. Za ukończenie historii Gufa otrzymasz 1 pakiet druida zawierający wyłącznie karty tej klasy ze Standardu.

KSIĘGA BOHATERÓW: MALFURION

Jako pierwszy druid Malfurion przysiągł przez długie tysiąclecia chronić świat natury przed zagrożeniami – w tym własnym bratem. Choć niewzruszenie trwał na posterunku, niebezpieczeństwa czyhające na Azeroth z czasem stały się liczniejsze, a wrogowie dziczy zyskali na sile i okrucieństwie.

Zapoznaj się z dramatycznymi losami druida w nowym rozdziale Księgi bohaterów, który trafi do gry 22 czerwca. Za ukończenie historii Malfuriona otrzymasz 1 pakiet druida zawierający wyłącznie karty tej klasy ze Standardu.

Więcej informacji o Zawodzącej Pieczarze oraz Aktualizacji 20.4 znajdziecie na oficjalnej stronie Hearthstone'a.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.