Wasteland 3: The Battle of Steeltown już dostępne!

Kto tęsknił za skutymi lodem post-apokaliptycznymi pustkowiami Kolorado, ten w końcu ma pretekst, by do nich wrócić! The Battle of Steeltown, pierwsze fabularnego rozszerzenie produkcji inXile Entertainment, jest już dostępne.

Dodatek zabiera graczy Wasteland 3 do tytułowego Steeltown, które jest kluczowym obiektem na mapie Kolorado przyszłości. Jak nietrudno zgadnąć, sprawy przybierają zły obrót, a oddział Strażników musi to "naprawić".

 

Górujący nad miastem kompleks fabryki w Steeltown wytwarza całą technologię, która napędza Kolorado i utrzymuje Patriarchę u władzy – ciężarówki, pancerze, broń i roboty. Jednak dostawy ze Steeltown nagle się urwały, a Patriarcha otrzymuje od Abigail Markham, przywódczyni miasta, jedynie wymówki. Gdy wysyła strażników, by zbadali sprawę, odkrywają, że obecnie fabryka to beczka prochu, a ktoś już zapalił lont. Pracownicy strajkują, bandyci prowadzą bezkarne napady i nikogo nie przepuszcza się przez bramę, nawet z polecenia samego Patriarchy. Bez pomocy Steeltown załamie się i spłonie na dobre, zabierając ze sobą Markham. Ale może właśnie taki los jest mu pisany? Strażnicy będą musieli sami o tym zdecydować. 

Wasteland 3: The Battle of Steeltown można już nabyć na Steamie, GOG.com oraz Microsoft Store w cenie 50,99 zł. Dodatek można również kupić w ramach kosztującego 71,99 zł Expansion Passa, który zapewnia dostęp nie tylko do wydanego dzisiaj DLC, ale również kolejnego, lecz jeszcze niezapowiedzianego.

To jak, Strażnicy, wracacie do Kolorado?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.