Demony Khorne'a zaprezentowane na nowym zwiastunie Total War: Warhammer III

Skulls, pierwsze wydarzenie online poświęcone Warhammerowi, już za nami. Nie mogło na nim zabraknąć nowych informacji na temat Total War: Warhammer III, dlatego Creative Assembly zaprezentowało trailer zwiastujący nadejście Khorne'ów.

Demoniczna frakcja dołączy do wojny pod dowództwem samego Skarbranda Wygnańca. Niegdyś był on największym spośród demonów Khorne'a - do czasu, gdy zdradził Boga Krwi w chwili dumy, za co został zmiażdżony i skatowany. Teraz Skarbrand wejdzie do TW:WIII jako najpotężniejszy bohater do walki w zwarciu, wyposażony w dwa bliźniacze topory Rzeź i Masakra, a także szereg unikatowych zdolności. Broń dowódcy Khorne'ów zwiększa swoje obrażenia z każdym zabitym wrogiem, podczas gdy Ryk Nieskończnej Furii pozwala mu zionąć mordercznym ogniem. Ponadto Skarbrand potrafi wprawiać w swoich wrogów w szał, który nie pozwala im uciec z pola bitwy, skazując ich na ostateczną zagładę.

 

Jak nietrudno zgadnąć, Skarbrand jest uosobieniem stylu walki Khorne'ów: szybkiego, zmasowanego, otwartego ataku, którego celem jest wykończenie wrogów w demonicznym blitzkriegu. Ich odporność na magię sprawie, że im mocniejsze uderzenie wyprowadzą, tym stają się potężniejsi.

Jak podobała się wam prezentacja Khorne'ów? Przypominamy, że demoniczną rasę będzie można wyprowadzić na pola bitew w Total War: Warhammer III, którego premierę zaplanowano na 2021 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.