Overwatch: rozgrywka międzyplatformowa możliwa od 22 czerwca!

Crossplay to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych funkcjonalności przez graczy Overwatcha. Wkrótce życzenie wielu z nich zostanie spełnione, bowiem rozgrywka międzyplatformowa stanie się możliwa w tej grze już w czerwcu!

Dzięki najnowszej aktualizacji Battle.netu, gracze z całego świata mogą łączyć się w grupy niezależnie od preferowanej platformy. Owa globalna aktualizacja Battle.net łączy listy znajomych z różnych terytoriów w jedną, więc gracze nie muszą już przełączać się między regionami w aplikacji Battle.net, aby bawić się ze znajomymi z drugiego końca globu - za wyjątkiem Chin, które jako jedyne pozostaną odrębnym regionem.

Aby uruchomić Cross-Play, wszyscy gracze będą musieli założyć konto Battle.net i podłączyć swoje odpowiednie konta konsolowe. Każdy, kto wykona poniższe kroki i zaloguje się do Overwatcha do 31 grudnia 2021 roku, otrzyma złotą skrzynkę z łupami, by w ten sposób uczcić start bety gry międzyplatformowej.

Beta-testy funkcji Cross-Play w Overwatch wystartują oficjalnie 22 czerwca na PC oraz konsolach PlayStation, Nintendo Switch i Xbox. Więcej informacji na temat nadchodzącej aktualizacji znajdziecie na oficjalnej stronie Overwatcha.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.