Drugi patch do wczesnej wersji King Arthur: Knight's Tale dostępny

Plan aktualizacji wczesnej wersji King Arthur: Knight's Tale nieco rozjechał się z rzeczywistością. Drugi patch trafił w ręce gracze dopiero dzisiaj, lecz rekompensuje to naprawdę pokaźną liczbą zmian i nowości.

Za sprawą najnowszej aktualizacji pierwszy rozdział kampanii fabularnej King Arthur: Knight's Tale jest kompletny i w pełni grywalny. W grze pojawiły się nowe zadania poboczne i zdarzenia losowe, a w Camelocie nowi bohaterowie do zwerbowania i nowe budynki do wzmocnienia warowni. Wprowadzono też nowe systemy zarządzania swoją drużyną takie jak traity czy lojalność, a stare mapy zostały poszerzone.

Do tego wszystkiego należy doliczyć nowe przedmioty do zdobycia, nowych wrogów do pokonania, duże zmiany w balansie rozgrywki oraz zlikwidowanie pokaźnej liczby bugów. Z kompletną listą zmian możecie zapoznać się na oficjalnej stronie King Arthur: Knight's Tale.

Jak oceniacie tę aktualizację?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.