Pierwszy gameplay trailer Elden Ring

Elden Ring, nowe action RPG od studia From Software, zostało oficjalnie zapowiedziane w 2019 r., lecz od tego czasu wieści na temat tej produkcji było jak na lekarstwo. W końcu producenci gry postanowili opowiedzieć nieco więcej na jej temat i zrobili to w najlepszy możliwy sposób - wypuszczając gameplay trailer.

Film przedstawia głównego bohatera, który jest nazywany Tarnished (Zmatowiały?), kilka postaci pobocznych, a także mnóstwo różnorodnych przeciwników, z którymi graczom przyjdzie się zmierzyć. Nie brakuje też pięknych krajobrazów, lochów, ruin... Wszystkiego tego, z czego znane jest From Software. Zobaczcie sami.

 

Warto przypomnieć, że choć Elden Ring nie jest w żaden sposób powiązane fabularnie z Dark Souls, to jednak system walki bazuje na podwalinach stworzonych w poprzednich produkcjach From Software'a. Można się zatem spodziewać wartkiej akcji, wymagających sprytu i taktycznego podejścia, wielu różnorodnych zdolności, ciosów czy zaklęć. W kuluarach mówi się jednak, że nowa gra Japończykach nie będzie tak wymagająca jak Dark Souls czy inna produkcja studia, Sekiro.

O jakość wykonania można być spokojnym, ponieważ nad wszystkim czuwa Hidetaka Miyazaki. Warto jednak odnotować, że przy kreacji świata pomagał mu... George R. R. Martin. "Ojciec" Gry o tron miał stworzyć historię uniwerum, w którym rozgrywa się akcja Elden Ring. Z jakim skutkiem - przekonamy się za kilka miesięcy.

Tak, juz za kilka miesięcy, bowiem przy okazji prezentacji ujawniono datę premiery Elden Ring. Najnowsza produkcja From Software'u trafi na PC-ty oraz konsole nowej generacji już 21 stycznia 2022 r.

Jak wam się podobał powyższy gameplay trailer? Czekacie na premierę Elden Ring?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.