Tainted Grail: Conquest: Patch 1.00c dostępny

Awaken Realms nie ustaje w reperowaniu Tainted Grail: Conquest. Wprawdzie najnowszy patch nie dodaje obiecanych dodatkowytch lokalizacji gry, lecz i tak ucieszy większość graczy.

Dlaczego? Przede wszystkim za sprawą wprowadzenia systemu backupowania zapisów gry, dzięki czemu nie trzeba już będzie wyrywać sobie włosów, gdy gra zaliczy crasha właśnie w momencie sejwowawania. Sam problem psujący sejwy również "prawdopodobnie" został rozwiązany.

Patch 1.00c usuwa również szereg innych błędów. Z ich pełną listą możecie zapoznać się na Steamie.

Na koniec warto powiedzieć kilka słów o najbliższych planach Awaken Realms, którymi polskie studio postanowiło podzielić się z graczami. Otóż w ciągu najbliższych tygodni Awakeni zamierzają skupić się na optymalizacji i stabilizacji swojej debiutanckiej gry, a także ukończeniu prac nad jej dodatkowymi lokalizacjami - w tym polskiej! Nowe języki, które pierwotnie miały być dostępne w dniu pełnej wersji, być może zawitają do Tainted Grail: Conquest już w przyszłym tygodniu. Trzymamy kciuki, by tak się stało!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.