Nowy zwiastun oraz demo Sacred Fire już dostępne!

Sporo czasu minęło, odkąd po raz ostatni informowaliśmy o postępach w pracy nad Sacred Fire. Niemniej Poetic Studio nie zasypywało gruszek w popiele i rozpoczęty właśnie festiwal Steam Next Fest przybyło z nowym zwiastunem oraz wersją demonstracyjną!

Przypomnijmy, że Sacred Fire przenosi graczy do Kaledonii w 180 r., gdy teren ten został podbity przez Rzymian. Główny bohater jest uciekinierem ukrywającym się przed zdobywcami i marzącym o tym, by pozbyć się ich z rodzimych ziem. W tym celu niezbędne okażą się takie umiejętności jak budowanie sojuszy i dyplomacja... albo sztuka wojenna. W każdym razie Sacred Fire nie bez powodu jest nazywane "psychologicznym RPG-iem", ponieważ to właśnie emocje - oraz ich umiejętna kontrola - stanowią kluczowy element rozgrywki. Zobaczcie zresztą sami na poniższym zwiastunie.

 

Jeśli zaintrygowały was poniższe materiały, to nie pozostaje nic innego, jak tylko pobrać darmowe demo Sacred Fire. Pozwala ono przejść pierwszy rozdział gry i, co ciekawe, jest diametralnie różne w zależności od tego, jaką płeć gracz wybierze podczas tworzenia postaci! W związku z powyższym demo warto przejść przynajmniej dwa razy. Jeszcze ciekawsze jest to, że w Sacred Fire można usłyszeć głosy wielu znanych aktorów takich jak Doug Cockle (głos anglojęzycznego Wiedźmina!), Michelle Gonzo i Ben Britton.

I to tyle na razie. Na więcej trzeba poczekać przynajmniej do jesieni, bowiem to właśnie wtedy Sacred Fire zadebiutuje na Steamie w wersji z Wczesnym Dostępem. Polska wersja językowa nie jest wprawdzie planowana, ale i tak jest na co czekać.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.