WoW: Shadowlands: premiera aktualizacji Okowy Dominacji już 30 czerwca!

Wkrótce Kraina Cieni ponownie znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie. Stanie się to za sprawą aktualizacji Okowy Dominacji (oryg. Chains of Domination), która trafi na serwery World of Warcraft: Shadowlands w ostatnim dniu czerwca.

Aktualizacja rozszerzy Krainę Cieni o nowy obszar - Korthię. Na członków wszystkich czterech frakcji czekają tam nowe zadania i sekrety, a przede wszystkim konfrontacja z Nadzorcą, która może wymagać zjednoczenia wszystkich czterech paktów.

Kolejną nowością jest rajd Sanktuarium Dominacji. W zdradzieckich, niezbadanych zakamarkach Torghastu czeka aż 10 bossów, w tym sama Królowa Banshee – Sylwana Bieżywiatr.

 

Jeśli tego byłoby mało, na graczy czekają również nowe megapodziemia Tazavesh, Zasnuty Bazar. Przybyli mogą przebierać wśród egzotycznych towarów oraz dziwnych stworzeń wystawionych na sprzedaż na Zasnutym Bazarze (Veiled Market) zamieszkiwanym przez tajemniczą rasę pośredników (Brokers). Punktem kulminacyjnym podziemi jest śmiały napad, w którym gra toczy się o wysoką stawkę: kradzież potężnych artefaktów z Azeroth!

Wreszcie należy wspomnieć, że Okowy Dominacji pozwolą w końcu wzbić się w przestworza nad krainami czterech paktów: Bastionem, Maldraxxusem, Wszechknieją (Ardenweald) oraz Revendreth. Do tego wszystkiego należy doliczyć start 2 sezonu rozgrywek Mythic+ w Shadowlands (z nowym afiksem „Dominacja”) oraz PvP, a także aktualizacji Torghastu, Wieży Potępionych, nowych ozdobnych zestawów pancerza, zwierzaków, wierzchowców i osiągnięć.

Aktualizacja Okowy Dominacji zawita na serwery World of Warcraft: Shadowlands 30 czerwca. Więcej informacji na jej temat znajdziecie na oficjalnej stronie WoW-a.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.