Wolcen: Lords of Mayhem do końca roku otrzyma trzy duże aktualizacje

Wydana w maju druga część aktualizacji Bloodstorm nie była bynajmniej ostatnim tak dużym content patchem do Wolcen: Lords of Mayhem. Twórcy action RPG-a ujawnili, że przed końcem roku zamierzają wypuścić trzy kolejne łatki podobnej wielkości.

Na pierwszy ogień pójdzie Content Patch 3, który w ręce graczy powinien zostać oddany na początku lub bliżej środka lipca. Deweloperzy szykują poważne odświeżenie wszystkiego, co jest związane z summonami, a do tego nowe lokacje, nowe wariacje obrażeń od umiejętności czy nowy kosmetyczny pancerz.

Następny w kolejce będzie Content Patch 4, planowany obecnie na wrzesień/październik. Gracze mogą spodziewać się po nim nowych aktywności oraz nagród end-game'owych, nowych potworów, lokacji, wariacji obrażeń od umiejętności, a także kolejnego kosmetycznego pancerza.

 

Wreszcie w listopadzie lub grudniu nadejdzie Content Patch 5, który wniesie do gry przede wszystkim pełnej wsparcie dla kontrolerów. Ponadto aktualizacje wzbogaci grę o nowe monstra oraz lokacje.

Tak mniej więcej wyglądają główne założenia Wolcen Studio na resztę 2021 r. Oczywiście pewne kwestie i terminy mogą ulec zmianie. Należy też spodziewać się, że w międzyczasie producenci gry będą kontynuowali swą krucjatę przeciwko bugom, których nadal w Wolcenie nie brakuje.

Innym ciekawym zagadnieniem pozostaje system rzemiosła. Deweloperzy są świadomi, że wymaga on dość kompleksowych zmian, dlatego zamierzają poświęcić mu więcej czasu. To oznacza, że na poważne usprawnienia w tym zakresie poczekamy zapewne do 2022 r.

Szczegółowy plan aktualizacji Wolcen: Lords of Mayhem na najbliższe pół roku znajdziecie na Steamie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.