WoW: Shadowlands: aktualizacja Okowy Dominacji już dostępna!

Od kilku godzin na serwerach World of Warcraft: Shadowlands jest już dostępna aktualizacja Okowy dominacji. To oznacza, że śmiertelni bohaterowie Azeroth przenoszą walkę na terytorium Nadzorcy i wraz z sojusznikami wywodzącymi się z czterech paktów rozpoczynają szturm na Czeluść.

Okowy dominacji w pigułce to m.in.:

  • Nowy obszar: Korthia – Na odkrycie czekają zadania i sekrety skrywające się w tej tajemniczej nowej krainie, którą Nadzorca wciągnął do Czeluści (The Maw).
  • Nowy rajd: Sanktuarium Dominacji – Czas zapuścić się w zdradzieckie, niezbadane zakamarki Torghastu w nowym rajdzie z 10 bossami – Sanktuarium Dominacji (Sanctum of Domination) – i stanąć do decydującego starcia z samą Królową Banshee – Sylwaną Bieżywiatr.
  • Nowe megapodziemia: Tazavesh, Zasnuty Bazar – Gracze mogą przebierać wśród egzotycznych towarów oraz dziwnych stworzeń wystawionych na sprzedaż na Zasnutym Bazarze (Veiled Market) zamieszkiwanym przez tajemniczą rasę pośredników (Brokers). Punktem kulminacyjnym podziemi jest śmiały napad, w którym gra toczy się o wysoką stawkę: kradzież potężnych artefaktów z Azeroth!
  • Latanie w Shadowlands – Już teraz gracze mogą wzbić się w przestworza nad krainami czterech paktów: Bastionem, Maldraxxusem, Wszechknieją (Ardenweald) oraz Revendreth.
  • I wiele więcej – Gracze mogą się spodziewać 2 sezonu rozgrywek Mythic+ w Shadowlands (z nowym afiksem „Udręczenie”) oraz PvP, a także aktualizacji Torghastu, Wieży Potępionych, nowych ozdobnych zestawów pancerza, zwierzaków, wierzchowców i osiągnięć.

Premierowy zwiastun Okowów dominacji obejrzycie poniżej.

 

Zanim zapuścicie się w Czeluść, warto zapoznać się z oficjalnym Poradnikiem Przetrwania.

Gotowi do drogi? Pamiętajcie tylko, co mówił klasyk: kiedy spoglądasz w Czeluść, ona również patrzy na ciebie...


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.