BioWare zapowiedziało Legacy of the Sith - nowy dodatek do SW: TOR

Pod koniec 2021 r. Star Wars: The Old Republic będzie świętowało 10 rocznicę swej premiery. Z tej okazji BioWare szykuje coś specjalnego: dodatek Legacy of the Sith, który rozpocznie nową, całoroczną przygodę.

Legacy of the Sith będzie kontynuacją dynamicznej fabuły Gwiezdnych Wojen, w której gracze zostaną wysłani z militarną misją zabezpieczenia newralgicznej planety dla ich frakcji. W trakcie misji odwiedza najodleglejsze rubieże galaktyki i odkryją ostateczny plan renegata Sithów – Dartha Malgusa.

Dodatek zwiększy maksymalny poziom, który gracze będą mogli osiągnąć do 80. Na stronników tak Jedi, jak i Sithów czekają też największe wyzwania w historii Star Wars: The Old Republic – nowe misje kooperacyjne, a wśród nich Flashpoint zlokalizowany w grobowcu na szczycie góry na odległej planecie Elom, a także Operację w pozostałościach po kosmicznej stacji badawczej. 

 

Jedną z najciekawszych nowości Legacy of the Sith są Style Walki, które umożliwią odseparowanie od siebie bazowej klasy oraz posiadanych przez nią umiejętności - w rezultacie nikogo nie powinien już dziwić Trooper z karabinem snajperskiem czy Sith Inquisitor korzystający z dwóch mieczy świetlnych jednocześnie.

Ponadto gracze mogą spodziewać się ułatwień przy tworzeniu nowych bohaterów dzięki zmianom w systemie tworzenia postaci. Zmiany dotkną również panele ekwipunku i wyposażenia, a ujednolicony design bohaterów powinien wnieść rozgrywkę w Starej Republice na zupełnie nowy poziom. Po więcej informacji odsyłamy do poniższego zapisu transmisji, podczas którego BioWare ujawniło Legacy of the Sith.

Star Wars: The Old Republic - Legacy of the Sith zostanie wydane na PC w okolicy świąt Bożego Narodzenia przez SWTOR.com oraz Steama i będzie dostępne za darmo dla wszystkich subskrybentów gry. Dodatek rozpocznie celebrację 10. rocznicy gry, która będzie kontynuowana w 2022 roku, wprowadzając nową zawartość, wydarzenia, aktualizacje i wiele więcej.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.