Hearthstone: nowy dodatek Zjednoczeni w Wichrogrodzie oficjalnie zapowiedziany!

Pustkowia wycisnęły z graczy Hearthstone'a ostatnie soki... Na szczęście kolejne rozszerzenie popularnej karcianki Blizzarda zapowiada się nieco bardziej łagodnie, a to choćby przez to, że jego akcja rozegra się w doskonale znanym mieście Przymierza. Nadchodzą Zjednoczeni w Wichrogrodzie!

Już w sierpniu miłośnicy Hearthstone'a odnajdą bijące serce Przymierza wśród dumnych murów Wichrogrodu – a także 135 zupełnie nowych kart zainspirowanych rozwojem bohaterów, którzy lada chwila pokażą, na co ich stać w tym jaśniejącym mieście.

W Zjednoczonych w Wichrogrodzie można znaleźć karty Serii zadań dla wszystkich klas. Każda z tych kart zawiera krótkie wprowadzenie w przygody, które ukształtowały nowych najemników wprowadzonych w Roku Gryfa. Gracze rozpoczynają rozgrywkę z kartami Serii zadań w ręku, a wykonanie każdego z zawartych na nich wyzwań zapewni im potężne efekty w grze. Po zakończeniu trzeciego etapu z każdej Serii zadań dany najemnik dołączy do ich drużyny jako legendarny stronnik.

Gracze chcący włączyć się w krzątaninę i handel trwające w Wichrogrodzie muszą dodawać do swoich talii karty z Wymianą. Zapewniają one potężne efekty w konkretnych sytuacjach, a możliwość zamieniania ich na inne karty z talii za 1 kryształ many sprawia, że są bardzo wszechstronne. Umiejętności rzemieślnicze z World of Warcraft przybywają do Hearthstone'a w postaci Narzędzi profesji umieszczanych w polu broni i odblokowujących wyjątkowe zdolności – np. Zestaw Pryzmatów paladyna, który wzmacnia siłę stronników w ręce gracza za każdym razem, gdy przyjazny stronnik traci Boską tarczę. Na koniec gracze mogą usiąść w siodle, zdobywając karty Wierzchowców. Pojawiają się one w rozgrywce w postaci wzmocnienia stronnika. Gdy zostanie on pokonany, jego dzielny wierzchowiec staje do walki.

 

W Zjednoczonych w Wichrogrodzie znaleźć można wiele pamiętnych momentów, dobrze znanych graczom awansującym swoich bohaterów w World of Warcraft – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. To kultowe otoczenie jest idealnym miejscem na dopisanie ciągu dalszego opowieści, które prezentowaliśmy w Roku Gryfa i sądzimy, że nowe, zainspirowane nim mechaniki zapewnią graczom mnóstwo dobrej zabawy.

Megazestaw Zjednoczeni w Wichrogrodzie od dziś jest dostępny w przedsprzedaży za 79,99 EUR i zawiera:

  • 80 pakietów ze Zjednoczonych w Wichrogrodzie, a także 5 złotych pakietów (zawierających wszystkie złote karty);
  • 2 losowe złote legendarne karty ze Zjednoczonych w Wichrogrodzie;
  • alternatywną bohaterkę Lady Katranę Prestor;
  • rewers Lady Katrana Prestor;
  • bonusy do trybu Ustawka w Hearthstone, które obowiązują do nadciągającego rozszerzenia;
  • alternatywnego barmana Ve'nari w Ustawce w Hearthstone.

Dostępny jest również zestaw Zjednoczeni w Wichrogrodzie w cenie 49,99 EUR. Zawiera 60 pakietów z rozszerzenia, 2 losowe karty legendarne i rewers Lady Katrana Prestor.

Fani popularnego trybu Hearthstone, Ustawki, również mogą liczyć na dużo nowości, w tym największą zmianę puli stronników od czasu premiery! Ustawki otrzymają w sklepie zupełnie nowe opcje kosmetyczne, które umożliwią graczom usprawnienie rozgrywki, a to wcale nie wszystko. Zestaw w Ustawce: Zabawa na plaży zawiera 7 nowych portretów bohaterów cieszących się słońcem, np. Bolvara, Króla Grillowania i Wyluzowanego Vol’jina. Znaleźć w nim można również Ragnarosa, Władcę Tiki, w pełni zdubbingowanego alternatywnego barmana, który podaje drinki z żarliwym zapałem. W zestawie Bohaterowie w Ustawce: Kraina Cieni bohaterów zmienia się w członków paktów znanych z pełnego pozagrobowych elementów dodatku World of Warcraft: Shadowlands – między innymi Płetwina Kyrianina oraz Yserę z Nocnych Faerii.

Premierę Zjednoczonych w Wichrogrodzie zaplanowano na 3 sierpnia. Więcej informacji o najnowszym dodatku do Hearthstone'a znajdziecie na jego oficjalnej stronie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.