Neverwinter: nowy dodatek Jewel of the North wprowadzi do gry klasę Barda

Kilka tygodni temu Cryptic Studios zapowiedziało wprowadzenie do Neverwintera zupełnie nowej klasy - Barda. Teraz już wiemy, że nowa profesja trafi do gry jako część zapowiedzianego właśnie dodatku Jewel of the North.

Twórcy Neverwintera od kilku lat nie dodawali do MMORPG-a żadnych nowy klas postaci, dlatego wprowadzenie Barda będzie naprawdę miłym powiewem świeżości. Nowa profesja została zainspirowana zasadami 5 edycji Dungeons & Dragons, dzięki czemu gracze będą mogli wybrać dwie odmienne Paragon Paths. Bardowie będą mogli zatem realizować się jako lubujący się w walce na krótki dystans Songblade lub supportujący kompanów swoimi pieśniami i zaklęciami Minstrel.

To jednak nie wszystko. Jewel of the North gruntownie przebuduje system levelowania postaci, zmniejszając maks. poziom postaci z 80 na 20. Twórcy gry chcą zrezygnować z "grindowania XP" i zamiast tego przydzielać awanse za dokonania postaci w poszczególnych strefach. Ukończenie wszystkich lokacji pozwoli zdobyć maks. poziom i odblokować zawartość end-game'ową. W rezultacie "epicka" część gry powinna być dostępna znacznie szybciej, bowiem już po 10-12 godzinach rozgrywki.

 

Ponadto Jewel of the North wprowadzi do Neverwintera szereg innych usprawnień jak choćby poprawki wydajności na początku gry, odświeżenie samouczków czy zupełnie nowy system Adventures. Więcej informacji o kluczowych aspektów nowego dodatku dowiecie się z poniższego trailera.

Premierę Neverwinter: Jewel of the North zaplanowano na 27 lipca. Co sądzicie o nowościach i planowanych zmianach?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.