Przewrót na Thanedd, kolejny epizod dodatku do Gwint: Cena władzy, oficjalnie zapowiedziany!

Cena władzy, najnowszy, złożony z trzech epizodów dodatek do Gwinta, rozpoczął się od palenia na stosie czarownic. Kolejny odcinek rozszerzenia przeniesie zaś do graczy do miejsca bardzo ważnego dla wszystkich praktyków magii - na wyspę Thanedd.

Przewrót na Thanedd pozwoli odtworzyć ważne wydarzenie z historii świata Wiedźmina, choć oczywiście w karciankowym stylu.

 

Większość bitew toczy się na przesiąkniętych krwią polach, inne to brutalne oblężenia, ale niektóre prowadzone są przy użyciu bardziej zdradliwych środków. Po co gromadzić i wyposażać armie, skoro wystarczy czasem dobić nielegalnego targu? Dobrze umiejscowiony szpieg w szeregach wroga może być wart więcej niż setka mieczów, a idealnie wymierzona w czasie zdrada może zadać wrogowi mnóstwo strat. Wybierz stronę konfliktu podczas niesławnego starcia najpotężniejszych magów na Kontynencie ⁠— Przewrotu na Thanedd ⁠— i walcz do ostatniego zaklęcia!

Druga część Ceny władzy wprowadzi do gry 26 nowych kart, w tym 4 karty o różnej rzadkości dla każdej frakcji oraz 2 karty neutralne, co powinno pozwolić graczom wymyślić zupełnie nowe zagrywki.

Premierę Przewrotu na Thanedd zaplanowano na 3 sierpnia. Szczegółowe informacje o nadchodzącej aktualizacji znajdziecie na oficjalnej stronie Gwinta.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.