Diablo III: Patch 2.7.1 już dostępny

Blizzard udostępnił dziś kolejną aktualizację Diablo III. Zawartość nowego patcha, oznaczonego liczbą 2.7.1, może spodobać się przede wszystkim nieco starszym fanom serii, bowiem wprowadza do gry znane z "dwójki" przedmioty eteryczne.

O co chodzi? Otóż przedmioty eteryczne to nowy rodzaj broni, który gracze mogą zdobyć i wykorzystać podczas rozgrywek w rozpoczętym dzisiaj Sezonie 24. Przedmioty eteryczne dysponują zestawem potężnych afiksów, a także losową legendarną, klasową mocą broni oraz klasową mocą pasywną. Artefakty te mają niepowtarzalne ikony i nazwy, występują w typach znanych z Diablo II i posiadają efekty dźwiękowe z tej klasycznej gry!

Warto dodać, że przedmioty eteryczne są przypisane do konta gracza. Mogą się one znaleźć wyłącznie wśród łupów upuszczanych przez potwory, w skrzyniach oraz w obiektach zniszczalnych, ale do ich pojawienia się wymagana jest postać poziomu 70. Przedmiotów eterycznych nie można wylosować u Kadali ani otrzymać z Kostki Kanaiego.

 

Zebranie wszystkich 21 przedmiotów eterycznych w Sezonie 24 zaowocuje otrzymaniem wspaniałego osiągnięcia! Gracze, którym uda się ten wyczyn, będą mieli w przyszłości dostęp do wszystkich opcji eterycznych transmogryfikacji zarówno w grze sezonowej, jak i w trybie niesezonowym. Niemniej należy wspomnieć też o tym, że przedmioty eteryczne pojawiają się wśród łupów wyłącznie w trybie sezonowym i po zakończeniu obecnego Sezonu nie zostaną przeniesione do skrytki postaci niesezonowej.

Dzisiejsza aktualizacja ucieszy również tych, którzy zakupili już Diablo II: Resurrected. Nabywcy odświeżonej wersji kultowego klasyku już teraz otrzymają w Diablo III utrzymany w klimacie "dwójki" zestaw do transmogryfikacji Dziedzictwo Arreat dla barbarzyńcy. Przedmio ten może również otrzymać każdy, kto jeszcze nie zamówił swojego pre-ordera, lecz zrobi to przed wrześniową premierę remake'u.

To bynajmniej nie wszystko. Jeśli chcecie zapoznać się z kompletną listą zmian i nowości, jakie wprowadza do Diablo III Patch 2.7.1, zajrzyjcie na oficjalną stronę gry. Być może zainteresuje was również dziennik deweloperski omawiający kulisy powstawania przedmiotów eterycznych?

Tak czy inaczej wygląda na to, że Blizzard postanowił zagrać na nostalgii i niejako przygotować graczy na nadejście Diablo II: Resurrected. Jak postrzegacie ten ruch?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.