Wolcen: aktualizacja Arise już dostępna, kolejne zmiany w drodze

W ostatnim tygodniu Wolcen: Lords of Mayhem doczekało się dużej aktualizacji zatytułowanej Arise, która sprawiła, że przywołane istoty skalują się teraz do poziomu gracza. To jednak dopiero początek daleko idących zmian.

Nowy dziennik deweloperski wyjaśnił pokrótce sposób, w jaki są od teraz skalowane tzw. "Summony". Aktualizacja spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy, dlatego producenci z Wolcen Studio zamierzają kontynuować ten proces, dzięki przywołańcy zyskają jeszcze więcej atutów bazujących na postaci głównego bohatera. Skalowanie dotknie również inny aspekt rozgrywki - umiejętności defensywne.

Kolejnym obszarem, którego poprawa szczególnie interesuje ekipę Wolcen Studio, jest end-game. Deweloperzy zamierzają dodać do niego nowe tryby i - rzecz jasna - szereg nowych nagród. Wkrótce gracze będą mogli sprawdzać swe zdolności bitewne na arenie, walczyć w obronie cywilów czy próbować wykonywać szereg zadań w określonym limicie czasowym.

 

Rzeczonych zmian należy spodziewać się w kolejnych content patchach. A kiedy należy się ich spodziewać? Tego na razie nie wiadomo, choć wstępnie mówi się, że raczej przed końcem 2021 r.

Szczegółowe informacje o aktualizacji Arise oraz przyszłości Wolcen: Lords of Mayhem znajdziecie w niniejszym dzienniku deweloperskim.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.