Blizzard ujawnił szczegóły otwartych beta-testów Diablo II: Resurrected

Tej jesieni odświeżona wersja Diablo II w końcu zawita pod strzechy. Zanim to jednak nastąpi, do Sanktuarium będą mogli udać się testerzy gry. Dziś Blizzard ujawnił szczegóły ich otwartej fazy.

Testy Diablo II: Resurrected ruszają lada dzień, lecz zostały podzielone na dwie części:

  • Weekend wczesnego dostępu 13 sierpnia, godz. 19:00 czasu polskiego – Fani, którzy zamówili Diablo II: Resurrected lub Diablo Prime Evil Collection na PC z Windows, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4 w przedsprzedaży, jako pierwsi wyruszą w tym czasie na serwery testowe.
  • Weekend otwartych beta-testów20 sierpnia, godz. 19:00 czasu polskiego – W tym czasie wszyscy gracze będą mogli doświadczyć rozgrywki w becie Diablo II: Resurrected (wystarczy, że w weekend pobiorą tytuł na PC, Xbox lub PlayStation), a także wypróbować progresję międzyplatformową na różnych systemach.

W obu fazach otwartych beta-testów na graczy czekają dodatkowe klasy do wypróbowania. Poza barbarzyńcą, amazonką i czarodziejką będziecie mogli zagrać szczelnie opancerzonym, świętym paladynem i zaciekłym, zmiennokształtnym druidem. W otwartej becie znajdzie się też wieloosobowa rozgrywka online, dzięki której znajomi zmierzą się z siłami Piekła w ośmioosobowych grupach, a nawet staną przeciw sobie w pojedynkach PvP.

 

Chociaż otwarte beta-testy będą ograniczone do pierwszych dwóch aktów gry, nie przewidziano żadnych ograniczeń poziomów, dlatego aż do końca otwartej bety gracze będą mogli awansować do woli i eksperymentować z rozmaitymi konfiguracjami postaci.

Więcej informacji o testach Diablo II: Resurrected znajdziecie na oficjalnym blogu gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.