Guild Wars 2: znamy kolejne dwie elitarne specjalizacje z dodatku End of Dragons

Podczas pierwszego pokazu Guild Wars 2: End of Dragons ujawniono pierwszą z dziewięciu nowych, elitarnych specjalizacji - Virtuoso. Teraz ArenaNet zaprezentowało kolejne dwie - Harbingera oraz Willbendera.

Harbinger jest nową specjalizacją nekromantów. Korzysta z pistoletu, dzięki któremu może zasypywać wrogów gradem trujących pocisków. Ponadto on sam, za sprawą specjalnych eliksirów, może sprowadzić na siebie Zarazę i konwertować swój ból na potężną magię.

 

Willbender jest z kolei nową specjalizacją Guardiana. To nowy typ wojownika, który jest bardzo szybki i uzbrojony w dwie katany. To sprawia, że może eliminować wrogów błyskawicznymi cięciami, zadając im mnóstwo obrażeń.

Wszystkie trzy specjalizacje można już testować na serwerach Guild Wars 2 w ramach specjalnego beta eventu End of Dragons. Szczegółowe informacje o tym, jak dołączyć do testów, znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Sześć pozostałych elitarnych specjalizacji jest nadal owianych tajemnicą. Prawdopodobnie nie zmieni się to zbyt szybko, dlatego najlepiej ruszyć do gry i sprawdzić w boju Virtuoso, Harbingera oraz WIllbendera.

Przypomnijmy, że premiera dodatku Guild Wars 2: End of Dragons została zaplanowana na luty 2022 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.