Mount & Blade II: Bannerlord: znamy plan kolejnych aktualizacji

W ostatnich miesiącach twórcy Mount & Blade II: Bannerlord wzbogacili wczesną wersję gry o szereg usprawnień. To bynajmniej nie koniec, a zaprezentowane właśnie plany na przyszłość przedstawiają się całkiem ambitnie.

Jeśli chodzi o kampanię dla pojedynczego gracza, to jedną z największych nowości będzie wprowadzenie systemu "terenów bitewnych", który pomoże lepiej dostosowac pola bitew do aktualnej pozycji na mapie świata i tym samym sprawi, że każda potyczka stanie się naprawdę unikatowa. Ponadto gracze zyskają możliwość wydawania rozkazów przed rozpoczęciem bitwy, a wśród żołnierzy pojawią się chorąży, dodając potyczkom odrobiny kolorytu. Nie bez znaczenia może być możliwość nagradzania swoich lojalnych towarzyszy, co powinno wzmocnić pozycję władcy.

Wiele zmian i nowości pojawi się również w trybie rozgrywki wieloosobowej. Bannerlord doczeka się w końcu systemu meczów rankingowych oraz progresji bohaterów. Z kolei chat głosowy czy mechanika "przechwycenia flagi" zostaną znacząco poprawione. Miłośnicy multiplayera mogą również spodziewać się szeregu poprawek w zakresie balansu rozgrywki.

 

Do tego wszystkiego należy dodać globalne nowinki takie jak system dźwięków bitwy, lokalizację gry (w tym m.in. na jęz. polski!), a także większe wsparcie dla modderów, w tym implementację usługi Steam Workshop.

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie należy spodziewać się ww. zmian i nowości. Jeśli chcecie zapoznać się ze szczegółami, zajrzyjcie do najnowszego dziennika deweloperskiego twórców Mount & Blade II: Bannerlord.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.