Bethesda świętuje 10-lecie Skyrima nowym wydaniem i... darmowymi dodatkami

Trudno w to uwierzyć, ale 11 listopada Skyrim będzie obchodził 10 rocznicę swojej światowej premiery. Z tej okazji Bethesda szykuje dla starych i nowych graczy szereg atrakcji.

Głównym daniem będzie... nowe wydanie gry. Wydawałoby się, że Special Edition wyczerpało możliwość tworzenia kolejnych reedycji, ale nic z tych rzeczy. 11 listopada na półki sklepowe zawita Anniversary Edition i będzie to "najbardziej kompletne" wydanie Skyrima. Nowa edycja - poza podstawową wersją gry oraz oficjalnymi DLC - zapewni dostęp do 74 modów z Klubu Twórczości takich jak zadania, przedmioty, pancerze, domy, etc. NIestety, wszystko wskazuje na to, że nowa odsłona gry nie będzie dostępna za darmo dla jej dotychczasowych posiadaczy. Ci ostatni uzyskają możliwość zakupu "upgrade'u" do Anniversary Edition oraz trzy darmowe moduły: system wędkowania, tryb przetrwania, a także nowa seria misji z bóstwami i kusicielami w roli głównej.

Z okazji rocznicy Bethesda zorganizuje również specjalny koncert. 11 listopada o godz. 20:00 w historycznym teatrze Alexandra Palace w Londynie zabrzmi symfoniczna muzyka ze Skyrima, którą wykonają London Symphony Orchestra oraz London Voices Choir. Komu nie uda się dostać biletów, ten będzie mógł obejrzeć widowisko na oficjalnym kanałach Bethesdy na YouTube oraz Twitchu.

 

Zapowiedź Anniversary Edition okraszono specjalnym filmem, na którym producenci Skyrima oglądają sekwencję wjazdu do Helgen oraz wspominają pracę nad grą. Ten blisko półgodzinny film obejrzycie poniżej.

A jakie są wasze wspomnienia związane ze Skyrimem?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.