Overwatch: nowa mapa FFA - Malevento - już dostępna na PST

Od dziś gracze Overwatcha mogą mierzyć się na zupełnie nowej mapie typu każdy na każdego (FFA) w trybie Deathmatch. Miejscem akcji stało się urocze włoskie miasteczko Malevento.

Pozory jednak mogą mylić, bowiem ten piękny zakątek Półwyspu Apenińskiego jest tak naprawdę siedzibą Szponu, dlatego gracze mogą spodziewać się kilku easter eggów. Malevento jest czwartą mapą zaprojektowaną specjalnie do trybu Deathmatch FFA, w którym ośmiu graczy rywalizuje przeciwko sobie na całkowicie równych zasadach. Położona na Półwyspie Apenińskim mieścina z pewnością świetnie się nada na szalone wiraże dla opon Złomiarza, zapewni najlepsze widoki z dachów dla snajperskich łowów Trupiej Wdowy i nie tylko! Celem jest dominacja nad majestatycznym Duomo di Malevento.

Nowa mapa jest na razie dostępna jedynie na Publicznym Serwerze Testowym. Dla ogółu graczy Overwatcha Malevento zostanie udostępnione 28 września.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.