Letnia aktualizacja King Arthur: Knight's Tale nareszcie dostępne

Wczesna wersja King Arthur: Knight's Tale doczekała się długo wypatrywanej przez graczy "letniej" aktualizacji. Było na co czekać, ponieważ Summer Update dodaje m.in. szóstą klasę postaci.

Jest nią zapowiedziany już w kwietniu Sage - ekspert w dziedzinie magii mrozu, który potrafi zarówno tworzyć magiczne bariery ochronne wokół swoich towarzyszy, jak również stawiać lodowe mury. Pierwszym bohaterem tej klasy, który będzie mógł dołączyć do drużyny gracza, jest sir Leodegrance. Warto dodać, że to ostatnia profesja, jaka pojawi się w King Arthur: Knight's Tale - przynajmniej do czasu zakończenia fazy Wczesnego Dostępu.

To bynajmniej nie wszystko. Summer Update dodaje również pełną obsługę gamingowych kontrolerów, nowe poziomy trudności, które wycisną weteranów gry jak pomarańcze, a także szereg nowych umiejętności dla istniejacych już bohaterów i profesji. Z kompletną listą zmian, jakie oferuje najświeższy patch, możecie zapoznać się na oficjalnym forum King Arthur: Knight's Tale.

 

Jest jeszcze coś... Wisienka na torcie, a mianowicie pierwszy filmowy dziennik deweloperski, który m.in. pokazuje, jak pojedyncze decyzje mogą wpłynąć na kształt bitwy, opowiada o moralności w brutalnym, niemoralnym świecie, a na koniec system rozwoju postaci, dla którego inspiracją były - niespodzianka! - "papierowe" RPG-i. Zobaczcie sami.

Co sądzicie o najnowszej aktualizacji King Arthur: Knight's Tale oraz pierwszym dzienniku deweloperskim?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.