Pathfinder: Wrath of the Righteous finansowym sukcesem. Nowy dziennik deweloperski dostępny

Pathfinder: Wrath of the Righteous został wydany niewiele ponad tydzień temu, jednak Owlcat Games już teraz może mówić o dużym sukcesie. Taktyczny cRPG osadzony w uniwersum stworzonym przez Paizo sprzedało się już w nakładzie ponad 250 tys. egzemplarzy!

Bardzo udana kampania na Kickstarterze mogła być uznana za zapowiedź sukcesu, jednakże dopiero premiera pełnej wersji miałą zweryfikować jakość nowej gry Owlcat Games. Wrath of the Righteous, pomimo licznych bugów, cieszy się jednak bardzo pozytywnymi opiniami i sprzedaje jak ciepłe bułeczki. Ćwierć miliona kopii w pierwszym tygodniu sprzedaży to wynik, jakim nie może pochwalić zbyt wiele klasycznych, izometrycznych cRPG-ów. A to przecież dopiero początek!

Rosjanie nie zamierzają zwalniać tempa. Już teraz pracują nad kolejnymi łatkami, które naprawią nadal tkwiące w grze niedociągnięcia, a także planują pierwsze DLC. Zanim jednak ktokolwiek sięgnie po dodatki do Pathfinder: Wrath of the Righteous, warto zapoznać się z najnowszym dziennikiem deweloperskim jego twórców. James Jacobs, dyrektor kreatywny w Paizo, opowiada w nim o Ranie świata (oryg. Worldwound), wokół której kręci się cała fabuła najnowszej produkcji Owlcat Games. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak doszło do jej powstania i jak wyglądały wcześniejsze Krucjaty przeciwko demonom, koniecznie obejrzyjcie poniższy film.

 

A jakie są wasze pierwsze wrażenia z Pathfinder: Wrath of the Righteous?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.