Alaloth: co dalej z produkcją gry?

W pierwszej połowie 2021 r. Gamera Interactive opublikowało szereg dzienników deweloperskich dot. gry Alaloth: Champions of the Four Kingdoms, co mogło zwiastować zbliżającą się premierę. Później włosi zamilkli - i to na dobre kilka miesięcy. Aż do teraz.

Deweloperzy w końcu pokusili się o obszerny artykuł, który porusza temat zagadkowej ciszy. Wyjaśnili, że zwyczajnie nie byli zadowoleni ze stanu Alalotha i postanowili wyłączyć na pewien czas marketingową machinę, by w pełni skupić się na poprawieiu gry i przygotowaniu jej pełnej wersji. W tle oczywiście cały czas wiszą utrudnienia związane z koniecznością zdalnej pracy, która dodatkowo opóźnia kalendarz prac.

Artykuł porusza też zmiany, jakie zaszły w niemal każdym aspekcie tego action RPG-a: od mapy świata przez statystyki bohatera i system walki po rzemiosło i zaklinanie. Deweloperzy przedstawili, jak wiele zmieniło się w Alalothcie od czasu spisania jego pierwotnych założeń, jednakże utrzymują, że są to zmiany na lepsze. Czy tak jest faktycznie - czas pokaże.

Na razie zachęcam do zapoznania się z całym wspomnianym dziennikiem deweloperskim. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości można spodziewać się kolejnych artykułów tego typu i jeszcze więcej "mięsa". Czekamy!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.