Gwint: trzeci i ostatni epizod dodatku Cena władzy dostępny od dziś!

Dziś swoją premierę mają Żniwa cierpienia - trzeci i zarazem ostatni epizod dodatku do Gwinta pt. Cena władzy. Rozszerzenie powiększy talie graczy o kolejne karty, więncząc opowieść o czarodziejach w świecie Wiedźmina.

 

Lato opuszcza Dolinę Kwiatów. Dni radości i beztroski dobiegają końca. Z północy wieje bezlitosny wiatr, przynosząc dym pożarów i echo maszerujących armii. Ostatnia nadzieja w tych, którzy przeżyli rzeź i opuścili pole bitwy, by kontynuować walkę. Rany się zagoją, ale cierpienie pozostanie na zawsze...

Żniwa cierpienia wprowadzają do gry 26 nowych kart: 4 o różnej rzadkości na frakcję oraz 2 neutralne. Ostatnia część dodatku Cena władzy pozwala wziąć udział w rozstrzygających bitwach toczonych między wszystkimi frakcjami Kontynentu i... zebrać wspaniałe łupy.

Premierze nowego epizodu towarzyszy Aktualizacja 9.4, która wprowadza do Gwinta szereg zmian balansujących rozgrywkę, a także start Sezonu Kotu. Ten ostatni potrwa do 28 października, do godz. 10:00 czasu polskiego. W międzyczasie gracze będą mogli wziać udział w następujących wydarzeniach:

  • 05.10-12.10: Szał Bojowy

Każdy z graczy ma tylko 8 sekund na ukończenie swojej tury i 15 sekund na ukończenie fazy wymiany.

  • 12.10-19.10: Huśtawka

Na koniec tury gracza: zadaj jednostkom gracza o nieparzystej sile 1 pkt obrażeń i wzmocnij jednostki gracza o parzystej sile o 1.

  • 19.10-28.10: Podmianka

Po 2 turach gracze wymieniają się kartami w swoich rękach.

Jak zapatrujecie się na Żniwa cierpienia oraz towarzyszące jej nowości?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.