Wasteland 3: Cult of the Holy Detonation już dostępne!

Dziś pora wyruszyć po raz kolejny na zmrożone lodem post-apokaliptycznie pustkowia Kolorado. Swoją premierę ma bowiem Cult of the Holy Detonation - drugi i zarazem ostatni dodatek do Wasteland 3.

Tytułem wstępu:

 

Głęboko w kompleksie wojskowym Góry Cheyenne kulty mutantów oddają cześć starożytnemu bóstwu, które nazywają Świętą Detonacją – nuklearnej eksplozji zatrzymanej w czasie. Niezależnie, czy Święta Detonacja jest bogiem, eksperymentem naukowym, czy przypadkowym cudem, jej energia byłaby w stanie zasilać Colorado Springs przez setki lat lub zrównać je z ziemią w kilka chwil. Walczące ze sobą kulty nie zgadzają się co do tego, kto powinien móc oddawać cześć ich bogu, a ty musisz przedrzeć się siłą do ołtarza. To ostatnia misja strażników w Kolorado, której wynik będzie wybuchowy – w ten czy inny sposób.

Cult of the Holy Detonation rozszerza grę Wasteland 3 o kompleks wspomnianej Góry Cheyenne, pełny nowych postaci, wrogów, wymagających starć oraz potężnych nowych broni i zbroi. Drużyna Strażników zostanie poddana próbie w wymagających starciach, w których gracze mogą wykorzystywać zupełnie nowe zagrywki taktyyczne. W obliczu przeważających sił Strażnicy będą musieli wyłączyć reaktory, oczyścić systemy wentylacji i zastosować środki obronne, które pozwolą zatamować niekończącą się falę niebezpiecznych mutantów i maszyn w podupadłym bunkrze wojskowym. 

Dodatek Cult of the Holy Detonation można kupić jako osobne DLC na Steamie lub GOG.com za ok. 25 zł. Posiadacze Expansion Passa otrzymają ten dodatek za darmo. Jeśli jednak jeszcze w ogóle nie mieliście okazji zagrać w Wasteland 3, to najlepszym wyborem będzie Colorado Collection, która poza podstawową wersją gry zapewnia dostęp do obu dodatków do gry oraz zawierającego dodatkowy ekwipunek Survival Gear. Obecna cena takiego zestawu to 124,90 zł (Steam) lub 139,29 zł (GOG.com).


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.