Neverwinter: pierwszy teaser nowego rozszerzenia zaprezentowany!

Zaledwie kilka dni temu w Neverwinterze rozpoczęło się wydarzenie Echoes of Prophecy, za sprawą którego gracze znów będą musieli zmierzyć się z Kultem Smoka. Teraz okazuje się, że Cryptic Studios posiada wobec miłośników gadów znacznie bardziej dalekosiężne plany!

Poszukiwania kultystów rozpoczęły się w pierwszej częśći wydarzenia, A Tear in the Weave. Fabuła zmagań z Kultem Smoka będzie następnie kontynuowana w dwóch kolejnych odsłonach eventu, które zostaną udostępnione odpowiednio 1 listopada i 1 grudnia. Ukończenie całej tej kampanii nie będzie jednak oznaczało definitywnego zwycięstwa - potężna frakcja ponownie pojawi się w Neverwinterze na początku 2022 r. wraz z nowym modułem gry. Pierwszy teaser możecie obejrzeć poniżej.

Jak zatem widać, ten krótki film nie ujawnia zbyt wielu informacji o kolejnym rozszerzeniu Neverwintera. Ba, nie ujawnia nawet jego tytułu! Zapowiada jednak nadejście "nowej ery", dlatego można spodziewać się, że w przyszłym roku grę Cryptic Studios mogą czekać ogromne zmiany... Czy tak się stanie - czas pokaże.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.