2021 DreamHack Warcraft III Championship będzie pierwszym międzyregionalnym turniejem od prawie dwóch lat i... ostatnim w tej grze

Już w grudniu ESL Gaming zorganizuje pierwszy od prawie dwóch lat międzyregionalny turniej w WarCrafta III. Firma zamierza zaoferować fanom pamiętny finał, ponieważ po turnieju EPT WC3 rozgrywki w tym tytule zostaną zakończone. 

Zawody te są częścią ESL Pro Tour: Warcraft III z 2020 r. Coroczne Mistrzostwa WC3 połączyły sztandarowy tytuł Blizzarda z wydarzeniami z serii DreamHack i ESL, aby zapewnić wizytówkę graczom i fanom WarCrafta na całym świecie. Podczas gdy pandemia wstrzymała turnieje międzyregionalne w ostatnich miesiącach, społeczność WC3 może teraz wyczekiwać ekscytującego końca 2021 r., gdy 16 graczy zawita do Sztokholmu na grudniowe zawody WC3 Championship

O nagrody w wysokości 130 000 USD i tytuł ostatniego Mistrza ESL Pro Tour WC3 gracze powalczą w studiu LAN. Będą to ostatnie Mistrzostwa WC3 DreamHack, które oznaczają koniec ESL Pro Tour: Warcraft III.

Przed DreamHack WC3 Championship odbędzie się DreamHack WC3 Open: Winter, który rozpocznie się 6 października i będzie składać się z turniejów regionalnych dla Azji, Europy i obu Ameryk. Gracze z największą ilością zdobytych punktów zakwalifikują się do DreamHack WC3 Championship.

 

Po wspieraniu i budowaniu społeczności WC3 przez ponad dwie dekady, jesteśmy zaangażowani w to, aby to finałowe wydarzenie było tak wyjątkowe, jak to tylko możliwe - powiedział Shaun Clark, dyrektor zarządający produktem w ESL Gaming. Zapewniając pierwszy międzyregionalny turniej LAN od czasu Anaheim w lutym 2020 roku, mamy okazję zakończyć ten rok ekscytującymi Mistrzostwami WC3 zarówno dla graczy, jak i fanów na całym świecie.

Ciągły wpływ Warcraft III na współczesną scenę esportową jest nieoceniony - powiedział Sam Braithwaite, dyrektor Global Esports w Blizzard Entertainment. ESL wykonało fenomenalną pracę, świętując to dziedzictwo przez ostatnie dwa lata ESL Pro Tour. Nie możemy się doczekać, aby być świadkami podsumowania tej współpracy podczas DreamHack Championship i z podekscytowaniem czekamy na rozwój sceny w rękach organizacji na całym świecie.

Więcej informacji o nadchodzącym turnieju można znaleźć na oficjalnej stronie ESL Gaming.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.