Hearthstone: premiera trybu Najemnicy już dziś!

Premiera Hearthstone: Najemnicy, zupełnie nowego, darmowego trybu gry w cyfrowej karciance Blizzarda, odbędzie się już dziś! Dzięki temu gracze otrzymają możliwość tworzenia drużyn złożonych z kultowych postaci z całego uniwersum Hearthstone'a i nie tylko.

Najemnicy zapoczątkowują zupełnie nowy sposób na wchodzenie w interakcję z tym przebogatym światem. Wydany właśnie tryb łączy w sobie walkę w stylu RPG z głęboką i satysfakcjonującą długoterminową progresją. W Najemnikach na pierwszy plan wysuwają się kultowe postaci ze świata Hearthstone'a. Gracze mogą werbować i ulepszać swoich ulubionych bohaterów i złoczyńców oraz wyposażać ich w potężny ekwipunek, a następnie dowodzić nimi w epickich bataliach na śmierć i życie.

W trybie Najemnicy gracze zbiorą drużyny składające się z sześciorga bohaterów i podejmą się wykonywania przeznaczonych dla jednego gracza zleceń – losowo generowanych serii bitew, których punktem kulminacyjnym są starcia z potężnymi bossami. Po każdej zwycięskiej bitwie wszyscy bohaterowie w drużynie zdobywają doświadczenie, dzięki któremu wzrasta ich moc, a oni sami wraz z awansem na kolejne poziomy uzyskują dostęp do nowych umiejętności. Po ukończeniu pełnego zlecenia gracze zdobywają skrzynkę ze skarbami zawierającą monety najemników, które można wykorzystać do wytworzenia dodatkowych bohaterów lub ulepszenia posiadanych już najemników.

Grono najemników (liczące sobie w dniu premiery ponad 50 bohaterów) zostało zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić graczom jak największą kreatywność przy tworzeniu drużyn dzięki niezliczonym potężnym synergiom, które tylko czekają na odkrycie. Najsilniejsze drużyny mogą również spróbować swoich sił na Ringu Gladiatorów, gdzie zmierzą się z grupami stworzonymi przez innych graczy w walce o doświadczenie, osiągnięcia oraz inne cenne nagrody.

 

Najemnicy zapewniają zupełnie nowe wrażenia z rozgrywki w Hearthstone, ale w pełni oddają autentycznego ducha gry – powiedział Mike Ybarra, współkierownik Blizzard Entertainment. Zespół rozpoczął w historii Hearthstone zupełnie nowy rozdział, który wnosi do gry powiew świeżości i strategiczną głębię, a jednocześnie zachowuje wierność fundamentalnym założeniom naszej karcianki. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę nasze dzieło w rękach graczy z całego świata.

Gracze, którzy rozpoczną przygodę z nowym trybem gry, otrzymają ośmioro najemników za samo ukończenie prologu i misji wprowadzających. Pozostałych najemników można zdobyć, po prostu rozgrywając kampanię, lub otrzymując nagrody w grze. Już od dzisiaj gracze mogą również kupować pakiety Najemników z poziomu sklepu w grze za 100 szt. złota lub skorzystać ze sklepu Blizzarda, aby nabywać zestawy pakietów różnej wielkości.

Pakiety Najemników zawierają pięć elementów, w tym karty, portrety lub monety najemników, które mogą być użyte do tworzenia lub ulepszania najemników. Każdy pakiet Najemników zawiera co najmniej jedną rzadką lub lepszą kartę Najemnika.

Szczegółowe informacje o trybie Najemnicy można znaleźć na oficjalnej stronie Hearthstone: Heroes of Warcraft.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.