Nowy dziennik deweloperski Disciples: Liberation przedstawia wagę decyzji podejmowanych przez gracza

Zbliżające się wielkimi krokami do swojej premiery Disciples: Liberation stawia mocny akcent przy podejmowaniu trudnych decyzji i mierzeniu się z ich konsekwencjami. Najnowszy dziennik deweloperski twórców gry skupia się właśnie na tym elemencie.

Na kilkuminutowym nagraniu Louis Lamarche, dyrektor kreatywny projektu, zabiera graczy do Queen's Nest, głównej siedziby frakcji nieumarłych, a także przedstawia jednego z potencjalnych kompanów, Bagthala. To, czy stanie się on przyjacielem Avyanny, głównej bohaterki gry, czy jej wrogiem, zależy od decyzji gracza.

Krótki film po raz pierwszy ukazał również Katanirę, główną antagonistkę, która zamierza przywołać Wielkiego Ojca i za jego sprawą sprowadzić zagładę na Nevendaar. O tym, czy tak się stanie, znów zadecyduią decyzje podjęte przez gracza, który może doprowadzić do jegneo z pięciu zakończeń.

 

Disciples: Liberation będzie miało swoją premierę już 21 paźdzernika. Zanim to nastąpi, można przetestować darmowe demo najnowszej produkcji Frima Studio, które nadal jest dostępne do pobrania ze Steama.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.