Demo Monster Hunter Rise już dostępne

Zgodnie z niedawną zapowiedzią Capcom udostępnił na Steamie darmowe demo Monster Hunter Rise. Dla graczy PC-towych to znakomita okazja, żeby posmakować najnowszej odsłony serii przed przyszłoroczną premierą.

Wersja demonstracyjna Monster Hunter Rise pozwala rozegrać dwie misje treningowe oraz trzy misje myśliwskie, oferując w tym celu wszystkie czternaście unikatowych typów broni, tryb kooperacji, a także jednego wiernego kompana. Gracze otrzymali również dostęp do nowych Wirebugów, które znacząco ułatwiają poruszanie się po świecie gry, a także do jednej z technik ujeżdżania wiwern. Wszystko to jest dostępne w rozdzielczości 4K i ze wsparcie dla gamingowych kontrolerów oraz ekranów panoramicznych.

Darmowe demo Monster Hunter Rise pobierzecie ze Steama. A jeśli wam się spodoba, to nie pozostaje nic innego, jak tylko dodać grę Capcomu do swojej listy życzeń i oczekiwać PC-towej premiery, która będzie miała miejsce 12 stycznia 2022 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.