Tzeentch kolejną grywalną frakcją w Total War: Warhammer III

Creative Assembly zaprezentowało kolejną frakcję, która wkrótce wyruszy na pola bitew Starego Świata w Total War: Warhammer III. Nowa armia wyruszy pod sztandarami Tzeeentcha, boga Chaosu specjalizującego się w magii i wiedzy.

Bóg-Kruk powiedzie do walki najlepszych czarowników, których zaklęcia mogą zmieść zastępy wroga z bardzo dużej odległości. Magowie są wspierani z powietrza przez demoniczne jednostki latająca, a tich pierwszą linię obrony stanowią fanatyczni, piesi kultyści. Im więcej zaklęć zostanie rzuconych w trakcie walki przez sługi Tzeentcha, tym bardziej rośnie jego moc, a to przekłada się na możliwość odblokowania potężnych magicznych burz.

Dowódcą armii Tzeentcha jest Kairos Tkacz Losu - najpotężniejszych spośród Panów Zmiany. Powiada się, że widzi on zarówno przeszłośc, jak i przyszłość, co pozwala mu błyskawicznie przewidywać posunięcia wroga na polu bitwy. W dodatku jest on niezrównanym czarownikiem, a jego broń, Kostur Jutra, znacząco zwiększa częstotliwość rzucania zaklęć i umożliwia mu koncentrowanie mocy w celu uwolnienia najpotężniejszych czarów z arsenału Tzeentcha.

 

Z potęgą Boga-Kruka zetkniecie się po raz pierwszy na najnowszym zwiastunie Total War: Warhammer III, który prezentujemy poniżej.

Więcej informacji o Tzeentchu oraz jego armii znajdziecie na oficjalnym blogu Total War. Warto dodać, że w międzyczasie premierę trzeciej, finalnej odsłony serii przeniesiono na początek 2022 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.