ATOM RPG: Trudograd: zapowiedź grudniowej aktualizacji

Ostatnie patche do ATOM RPG: Trudograd bynajmniej nie były ostatnimi. Twórcy gry poświęcili trochę czasu na przeanalizowanie opinii graczy i przygotowali listę zmian, które planują wdrożyć w grudniowej aktualizacji post-apokaliptycznego cRPG-a.

Czego zatem można spodziewać się w najbliższym czasie po ATOM Team? Z pewnością kolejnych optymalizacji, które zwiększą liczbę FPS-ów i skrócą czas ładowania poszczególnych map. Wśród innych pożądanych przez graczy ficzerów są m.in. porównywarka przedmiotów, nowe ikony celowania, rozszerzony log gry, możliwość ustawienia swojej postaci własnego portretu czy zapisywanie gry w chmurze - tak jak w podstawowej części ATOM RPG. Wszystkie ww. zmiany i nowości powinny zawitać do Trudogradu już za ok. miesiąc.

A to wcale nie wszystko. Dzięki grudniowej aktualizacji w grze pojawią się nowi bohaterowie, nowy bunkier do zwiedzenia, nowe losowe zdarzenia, a Pancerz Specjalny doczeka się nowych opcji.

Szczegółowe informacje o kolejnej aktualizacji ATOM RPG: Trudograd znajdziecie na Steamie. Jedynym znakiem zapytania pozostaje dokładna data wydania nowego patcha. Tej producenci z ATOM Team na razie nie chcą podawać, lecz można spodziewać się, że trafi ona w ręce graczy jeszcze przed Bożym Narodzeniem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.