Nowy tryb gry i kolejny sezon Tom Clancy's The Division 2 przesunięte na początek 2022 r.!

Ekipa Ubisoftu zajmująca się Tom Clancy's The Division 2 w ostatnich miesiącach niemal całkowicie zaprzestała komunikacji z fanami. Teraz deweloperzy w końcu postanowili zabrać głos odnośnie kolejnej dużej aktualizacji gry, lecz wieści napływające z Kanady mają słodko-gorzki posmak.

Producenci The Division 2 zapewniają bowiem, że przez te kilka ostatnich miesięcy poczynili znaczy postęp w pracy nad nowościami, w tym długo wyczekiwanym nowym trybem gry. Niemniej owe atrakcje są na tyle rozbudowane, że aby oszlifować je na najwyższy połysk, Ubisoft będzie potrzebował kilku kolejnych miesięcy. Krótko mówiąc, premiera nowego trybu gry oraz ósmego sezonu została przesunięta na luty 2022 r.

Jak czytamy w wiadomości od deweloperów:

 

Kilka miesięcy temu obiecaliśmy dalsze wsparcie The Division 2, jak również pracę z nowymi partnerami wewnątrz firmy Ubisoft w celu dalszego poprawiania jakości rozgrywki dla naszych wszystkich graczy. Od tego czasu nasz zespół ciężko pracował nad nową, ekscytującą zawartością w postaci nowego trybu gry, jak również znaczących zmian i nowych funkcji dotyczących endgame’u.

W tamtej chwili wciąż trwały ożywione dyskusje o dalszych planach, ale dla nas najważniejsze było przekazanie wam wczesnych informacji dotyczących przyszłości naszej gry. Od tego czasu plany przeszły wiele zmian, a my cały czas stawialiśmy przed sobą wyzwanie, aby nie dopuszczać do kompromisów w kwestii jakości i ambicji, cechujących naszą nową zawartość. Ta aktualizacja gry będzie jedną z naszych najbardziej ambitnych aktualizacji w historii.

Jesteśmy pewni, że ta zawartość będzie stanowić ekscytującą przygodę dla naszych graczy oraz grunt pod przyszłe aktualizacje The Division 2, które trafią do gry w 2022 roku. Jednak, aby zapewnić wyprodukowanie zawartości zgodnej z naszą wizją, podjęliśmy decyzję o przesunięciu naszego nowego sezonu, trybu gry oraz związanej z nimi zawartości na luty 2022 roku.

Dzięki temu dodatkowemu okresowi nasz pełen pasji zespół autorów stworzy nową zawartość o najwyższej jakości. Oczywiście w międzyczasie będziemy dalej wspierać grę i pracować nad naprawą jej najbardziej palących problemów.

Są też i dobre wieści. Wkrótce powróci cykl Aneksów Wywiadowczych, które przybliżą nowe, nadchodzące funkcjonalności The Division 2. Ponadto w grudniu, zorganizowane zostanie wydarzenie wewnątrz gry, podczas którego powrócą niektóre z uwielbianych przez graczy wydarzeń globalnych, a wraz z nimi nowe nagrody oraz wydarzenie związane z odzieżą. Wreszcie w styczniu 2022 r. należy spodziewać się szczegółowego omówienia nowego sezonu gry.

Co sądzicie o tej zmianie planów? Gracie jeszcze w Tom Clancy's The Division 2 lub zamierzacie wróćić do gry w nowym sezonie?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.