Aiko's Choice, nowy dodatek do Shadow Tactics: Blades of the Shogun, z datą premiery i nowym zwiastunem

Mimimi Games oficjalnie zapowiedziało ostateczną datę premiery Aiko's Choice - nowego DLC do Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Przy okazji zaprezentowano również nowy zwiastun, który opowiada o dotychczasowych wydarzeniach w grze.

Jak nietrudno zgadnąć Aiko's Choice jest spin-offe, który koncentruje się na jednej z głównych bohaterek gry – znakomitej kunoichi Aiko, mistrzyni kamuflażu i skrytobójstwa w przebraniu gejszy. Choć dziewczyna była pewna, że porzuciła swe dawne życie, z cienia wyłania się nowy przeciwnik mający silny związek z jej przeszłością. Wraz ze śmiertelnie niebezpiecznymi przyjaciółmi Aiko wyrusza, by zapolować na duchy swojej przeszłości...

Aiko's Choice pozwala raz jeszcze odwiedzić stolicę starożytnej Japonii, Edo, i wyruszyć w jej najciemniejsze zaułki z pomocą doskonale znanych kompanów. Rozszerzenie obejmuje trzy pełnoprawne misje główne osadzone w zupełnie nowych miejscach, a także trzy krótsze zadania będące formą przerywników.

 

Dotychczasową historię Aiko oraz jej przyjaciół przedstawia nowy trailer dodatku, który obejrzycie poniżej. Jeśli jednak nie graliście w podstawową część Shadow Tactics: Blades of the Shogun, musicie być świadomi, że film zawiera spojlery!

Premierę Aiko's Choice zaplanowano na 6 grudnia, a zatem na piątą rocznice wydania podstawowej części Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Warto dodać przy tym, że nowe DLC jest samodzielnym dodatkiem, a to oznacza, że posiadanie "podstawki" nie jest wymagane do jego uruchomienia.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.