Nowy Aneks Wywiadowczy Tom Clancy's The Division 2 zapowiada zmiany w specjalizacjach

W ostatnim tygodniu Ubisoft zapowiedział odsłonić rąbka tajemnicy, jaką owiana jest następna duża aktualizacja Tom Clancy's The Division 2. I tak też się stało, bowiem pierwszy po długiej przerwie Aneks Wywiadowczy przybliża zmiany szykowane w obrębie specjalizacji.

Okazuje się, że po ich gruntownej analizie deweloperzy uznali, że gracze nie wykorzystują jeszcze ich pełnego potencjału.  W związku z powyższym nadchodząca aktualizacja sprawi m.in. to, że liniowe postępy gracza przyjmą postać zwykłego levelowania, a drzewko umiejętności zostanie gruntownie przeprojektowane. Inną ciekawą nowością będzie bez wątpienia możliwość odblokowania modyfikacji broni, wariantów umiejętności oraz broni bocznej dla pozostałych specjalizacji, a nie tylko tej pierwszej, jak to miało miejsce dotychczas.

Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie we wspomnianym Aneksie Wywiadowczym. Warto dodać, że nie pada w nim data wydania owej dużej aktualizacji do Tom Clancy's The Division 2, jednakże producenci z Ubisoftu zastrzegają, że nie nastąpi to zbyt szybko.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.